Paddleboarding

Paddleboarding? Ve Špindlu? Ano, čtete správně, i tento oblíbený vodní sport můžete vyzkoušet v horském středisku. Při Vašem příjezdu zahlédnete po pravé straně přehradní jezero Labská, které je oblíbené nejenom rekreačními turisty pro odpočinek, rybáři pro hojný počet ryb, cyklisty pro okružní trasy nebo zážitkovým zip-linem přes celou přehradu, ale i právě nadšenci pro vodní sporty. Po celém jezeře je klidná voda, což umožňuje i začátečníkům vyzkoušet své dovednosti na paddleboardu. Na začátku jezera vedle hlavního parkoviště je malá „pláž“, odkud je vhodné začít svoji jízdu, jelikož se zde nachází dostatek místa pro odložení věcí, tak i mělká voda pro vyzkoušení první jízdy pro začátečníky.

Pokud jste pár nebo rodina s dětmi, určitě oceníte možnost plavby na paddleboardu ve dvou osobách, který má délku 305 cm vyhovujících pro rychlou a stabilní jízdu včetně dvou kvalitních pádel se stavitelnou výškou.

A co vy? Chtěli byste tuto aktivitu vyzkoušet poprvé nebo jste již profesionálové? Nezáleží, v které z těchto fází se nacházíte, v každém případě Vám rádi paddleboard zapůjčíme s veškerým vybavením a instruktáží za 480,- Kč na celý den .

 

Co Vám můžeme nabídnout?

· Instrukce pro bezpečné zacházení s paddleboardem

· Tipy na pohodlnou a efektivní plavbu

· Zapůjčení paddleboardu s pumpou pro nafouknutí, šňůrkou pro zachycení nohy (leash) k paddleboardu proti možnému uplavání a dvě pádla (klasické a karbonové) v jednom praktickém batohu pro jednoduchou manipulaci

· A samozřejmě i dvě záchranné vesty


Přihlásit | © 2022 Pension Happy
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenky. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hodin.
Pension Happy ve Špindlerově Mlýně hodnocení